BEZPLATNÁ KONZULTACE

FAQ

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi transplantací v České republice a v Turecku?

Transplantace v Turecku je výrazně levnější než v České republice. Díky specifickému zaměření na vlasovou problematiku, nemáte šanci v České republice najít kliniku na stejné úrovni. Turečtí lékaři mají mnoho zkušeností, což přináší ten nejlepší výsledek.

Jaká je kvalita transplantace v Turecku?

Turecko se dnes považuje za světové centrum transplantace vlasů. Každý den zde proběhne přes 6 000 na více než 300 klinikách. Lékařské služby i hygienické normy plní veškeré evropské standardy a jejich metody transplantace patří mezi nejlepší na světě.

Je pro mě transplantace vhodná?

Transplantace vlasů nemusí být vhodným řešením, pokud jsou vaše vlasy na temeni velmi řídké a slabé. To pak omezuje potenciál celého zákroku. Dalším problém mohou být i některé kožní nemoci. Pokud máte obavy o svou kvalitu vlasů, kontaktujte nás a domluvíme se na bezplatné konzultaci.

Kde transplantace probíhá?

Všechny transplantace se konají na specializovaných klinikách v Istanbulu, kde každý den probíhají úspěšné zákroky klientů z celého světa.

Jak dlouho to bude trvat?

Cesta za novými vlasy trvá obvykle tři dny, samotný zákrok trvá většinou 6-8 hodin, ale vše závisí od počtu štěpů a náročnosti transplantace.

Neumím anglicky ani turecky. Jak se tam domluvím?

Nemusíte mít strach, po celou dobu pobytu vám bude k dispozici český delegát, který se bez problému v Istanbulu domluví. Delegát vám pomůže nejen s vyřízením formalit na recepci, ale také u vstupní prohlídky na klinice, při zákroku a také následující den během kontroly a mytí hlavy.

Je zákrok bolestivý?

Transplantace probíhá v lokální anestezii, proto je naprosto bezbolestná.

Kolik štěpů budu potřebovat?

Počet štěpů se určuje individuálně. Lékaři vychází ze zaslaných fotografií z naší schůzky v Brně, přesný počet se ale stanoví až na předoperačním vyšetření. Po zákroku získáte certifikát s přesným počtem transplantovaných štěpů.

Vážně získám doživotní záruku?

Ano. Po zákroku dostanete záruční list s informacemi o transplantaci (počet štěpů a postup transplantace). Záruka bude platná, pokud váš zdravotní stav nebo léčba nebude působit na vlasové váčky a nezpůsobí tak ztrátu vlasů, případně pokud nepodstoupíte rakovinnou terapii (chemoterapie, radioterapie).

Za jak dlouho uvidím výsledky?

Výsledky uvidíte hned po transplantaci. Vlasy ale budou krátké a postupně začnou růst. Tři týdny po zákroku mohou vlasy postupně vypadávat. Jedná se o obvyklou součást procesu hojení, místo těchto vlasů pak budou růst vlasy nové. Po čtyřech až šesti měsících od operace začnou transplantované vlasy růst rychleji a po šestém měsíci už budete sledovat výrazné změny. Desátý až čtrnáctý měsíc po transplantaci se dočkáte finálního výsledku.

Jak dlouho po zákroku budu moct zase sportovat?

První dva týdny vynechte fitness a jiné těžké tréninky, které způsobují nadměrné pocení. Po dobu tří týdnů od zákroku se vyhněte náročným sportům jako plavání, fotbal a basketbal.

closeellipsis-vchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram