BEZPLATNÁ KONZULTACE

Jak to probíhá

Nové vlasy už za tři dny

Cesta za novými vlasy není nijak složitá. Po telefonu si domluvíme osobní schůzku, na které se dozvíte vše potřebné. Pak už jen stačí podepsat smlouvu a vyrazit na tři dny do Turecka, kde se o vás postará český delegát a špičkoví lékaři.

Nezávazná konzultace v Brně, nebo v Praze

Na začátku se společně sejdeme na naší brněnské, nebo pražské pobočce. Dozvíte se, jak celý zákrok probíhá, odpovíme na vaše dotazy a také vám ukážeme, jak bude vypadat konečný výsledek transplantace. Pokud se rozhodnete pro transplantaci, během konzultace vás také vyfotíme. Fotografie pošleme lékaři, který posoudí, zda je zákrok vůbec možný a o výsledku vás budeme informovat do tří dnů.

Pošleme vám nabídku a jestli s ní budete souhlasit, domluvíme se na na termínu i místu transplantace a podpisu smlouvy, při kterém doladíme podrobnosti (veškeré termíny, dopravu, ubytování, kliniku a počet štěpů). Transplantaci přizpůsobíme vašim požadavkům. Nabídneme vám tři varianty množství transplantovaných štěpů a různé typy ubytování. Termín zákroku zvládneme domluvit od dvou do šesti týdnů od konzultace.

Při podepisování smlouvy musíte zaplatit 20% zálohu ze sjednané ceny. V případě zájmu vám dokážeme zajistit výhodný úvěr s nízkou úrokovou sazbou, kterým lze pokrýt náklady na transplantaci.

VÍCE INFORMACÍ

1. den - přílet do Istanbulu

Na letišti v Istanbulu už bude čekat český delegát, který vás zaveze do hotelu a vyřídí veškeré formality na recepci. Vy se ubytujete a můžete vyrazit do víru turecké metropole. Pokud budete chtít, delegát vás provede po městě, ukáže vám zajímavé památky, kavárny nebo vás zavede do nákupního centra.

2. den - předoperační vyšetření a transplantace

Ráno vás odvezeme na předoperační vyšetření, kde se společně s týmem lékařů domluvíte na průběhu i finálním rozsahu zákroku. Poté následuje transplantace, která zabere šest až osm hodin. Operace probíhá pod lokální anestezií, a tak se nemusíte obávat bolesti. Celou dobu je vám samozřejmě k dispozici delegát, na kterého se můžete s čímkoliv obrátit.

Po zákroku dostanete balíček přípravků k pooperační péči a veškeré důležité dokumenty včetně certifikátu s počtem implantovaných štěpů, na které se vztahuje doživotní záruka. Následně vás odvezeme zpátky do hotelu a zbylý čas můžete využít k odpočinku nebo k opětovné návštěvě města.

3. den - kontrola a odlet domů

Ráno vás delegát opět zaveze na kliniku na pooperační konzultaci. Lékař vám sundá obvazy, zkontroluje, zda je vše v pořádku, ukáže vám, jak transplantované vlasy správně mýt a jak o ně pečovat. Poté už vás čeká jen cesta na letiště a návrat domů.

closeellipsis-vchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram