O nás

Věříme, že nové vlasy odstartují nový život

Za vznikem naší společnosti stojí osobní zkušenost majitele. Před několika lety podstoupil transplantaci vlasů s perfektním výsledkem, a tak se rozhodl založit firmu, která umožní i ostatním  jednou provždy vyřešit jejich problém s padáním vlasů.

Jsme českou společností se sídlem v Brně a dáváme si za cíl poskytovat nadstandardní služby za lepší cenu než v České republice. Spolupracujeme s klinikami v Istanbulu, které mají na kontě více než 50 000 úspěšných zákroků, patří mezi jedničky ve svém oboru a úrovní lékařských služeb se vyrovnají evropským standardům.

Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme za vás. Zajistíme dopravu do Istanbulu a zpátky, ubytujeme vás v pětihvězdičkovém hotelu a domluvíme termín zákroku s klinikou. Po příletu do Turecka na vás bude čekat český delegát, který vám pomůže s vyřízením veškerých formalit a pokud budete mít zájem, provede vás po městě. Bude vám k dispozici i během zákroku a můžete se na něj kdykoliv obrátit.

Istanbul je navíc moderní a zajímavé město, které má co nabídnout. Transplantace vlasů se tak nestane jen pouhou operací, ale i turistickým zážitkem.
PŘEHLED SLUŽEB
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram