Sleva 10 000 Kč na transplantaci vlasů

15. 7. 2020

Jak jistě všichni víme, není to ještě ani měsíc, co jsme byli uprostřed koronavirové krize. Opatření zvolnila a počty nakažených klesly, nicméně některé následky přetrvávají i dodnes.Tato situace se podepsala na všech lidech, nejen na nakažených. Těžkou ránu dostal i ekonomický systém, mnoho z nás tehdy nesmělo do práce a celé podniky byly nuceny zastavit provoz.
Proto ve snaze ulevit zákazníkům nasazujeme slevu na transplantace vlasů ve výši 10 000 Kč pro prvních deset zájemců. Čtěte dál a zjistíte, jak tuto slevu získat!

Jak to probíhá?

Kontaktujete nás přes číslo 732 776 667 nebo formulář na našem webu. Poskytneme vám bezplatnou konzultaci, vy nám zašlete vzorky vašich vlasů a my je pak zašleme našim lékařům. Ti je pak analyzují a určí, zda je pro vás transplantace vhodným řešením a jestli ano, sdělí nám také metodu, která dodá vaší hlavě nové a zdravé vlasy.
Pak už jen zbývá uhradit poplatek ve výši 20 % finální částky po slevě, zbytek se platí až krátce před cestou. V současné době bohužel není možné vycestovat na žádnou z našich špičkových klinik.
Celý zákrok proběhne až po zrušení karantény a jiných bezpečnostních opatření. Platnost slevy a smlouvy je 12 měsíců, to už bude snad dávno po krizi.

Průběh cesty

Až nás krize konečně opustí, můžete vyrazit. Celá cesta vám zabere pouhé tři dny. Budete v péči špičkových klinik specializovaných na transplantace vlasů a jiné podobné zákroky v zemi, která je tímto odvětvím medicíny proslulá, v Turecku. A nebojte se, nenecháme vás napospas cizí kultuře a jazyku, kterému pravděpodobně nerozumíte. Doprovod vám bude dělat zkušený delegát, který se plynně domluví česky, turecky a anglicky.
Ty tři dny budou jako poznávací zájezd, nebude to jen cestování mezi čtyřhvězdičkovým hotelem, prohlídkami a zákrokem. Delegát vás provede Istanbulem a jeho památkami, prohlédnete si krásy této metropole a můžete také ochutnat zdejší bohatou kuchyni.

Zpátky domů s novými vlasy

Podstoupíte poslední lékařskou prohlídku a můžete vyrazit domů, nejen s novými vlasy, ale také s radami, jak o čerstvě transplantované vlasy pečovat. Zpočátku budete mít na hlavě jakési pichlavé strniště, do pár měsíců budete mít však hlavu porostlou krásnými a přírodními, zdravými vlasy.
Jestli vás zajímá detailní průběh celé cesty, můžete si přečíst více v ostatních článcích nebo přímo na našem webu. Zjistíte tam, jaké metody používáme, dozvíte se něco více o průběhu celé cesty a třeba najdete odpovědi na své vlasové otázky.

Prohlédněte si naše další články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram