BEZPLATNÁ KONZULTACE

Ve dvou se to lépe táhne: Nová akce

1. 4. 2021

Když si vyberete naše služby, tak nezískáte pouze vlasy. Obohatíte se také kulturně, vyšleme vás totiž na třídenní výlet do Turecka, které má ty nejlepší transplantační kliniky.

Návrat ke kořínkům

Transplantace vlasů není jen o vlasech. Je to proces, který revitalizuje duši: opraví a dodá sebevědomí a vrátí vás do starých dobrých časů.

A konečně se dostáváme k nové akci, kterou jsme pro vás připravili. Určitě se vám nechce cestovat samotnému, může to být velký zápřah, vyjet do cizí země s cizí kulturou a s cizími zvyky….

Morální podpora

Cestování je vždy lepší, když vás je více. Proto s sebou můžete vzít manželku, kamaráda, zkrátka kohokoliv, aby stál při vás a užil si s vámi orientální krásy Turecka. Váš doprovod bude mít dopravu a ubytování ZDARMA.

Během pobytu delegát vás i váš doprovod ubytuje a ukáže vám Istanbul, můžete si pochutnat na místní kuchyni a prohlédnout si památky. Dojde také na sérii lékařských vyšetření a pak na zákrok samotný, nemusíte se však bát.
Budete v rukou transplantační elity z renomovaných tureckých transplantačních klinik. Navíc budete mít po boku morální podporu (samozřejmě ne doslovně, během zákroku dbáme na přísná hygienická opatření) v podobě manželky, kamaráda, či někoho jiného, kdo bude stát při vás.

Jak této akce využít?

Stačí, když si transplantaci do konce měsíce dubna zamluvíte, pak jen stačí zaplatit zálohu ve výši 20 % ceny. Smlouva platí 12 měsíců, takže můžete počkat, až se současná koronavirová situace uklidní.

Zaujalo vás?

Láká Vás možnost znovuzískání ztracených vlasů? Máte nějaké dodatečné otázky? Tak se porozhlédněte po našem webu, kde zjistíte všechny důležité informace.

Prohlédněte si naše další články

closeellipsis-vchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram